Munkaterv 2020/2021

 

Dátum

Esemény

Felelős

Augusztus 24.
(hétfő)

Alakuló értekezlet

Berki Péter

Augusztus 25.
(kedd)

Javítóvizsgák előkészítése

Paulínyi János

Augusztus 27.
(csütörtök)

Javítóvizsga

Berki Péter, Paulínyi János

Augusztus 24-31.

Tanteremrendezés, dekorálás

Osztályfőnökök

Augusztus 31.
(hétfő)

Tanévnyitó értekezlet

Berki Péter

Szeptember 1. (kedd)

Tanévnyitó ünnepély, jelvények kiosztása
 tanítás 1140-ig, napközi 16-ig
Tankönyvosztás

Berki Péter

 Boros Szilárdné

Szeptember eleje

(szeptember 2-11.)

Szülői értekezletek 1-8. évfolyamon  online, vagy szabad téren
Alakuló SZMK értekezlet

Osztályfőnökök

Egész évben

Tudásbajnokság levelező verseny: alsó és felső tagozat

Koszecz Katalin

Szeptember 21- október 12.

Kísérleti jelleggel megszervezik az Nkt. 80. § (1a)  bekezdése alapján a  pályaválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálatát

Belovai Gabriella

Szeptember 25.
(péntek)

Magyar Diáksport Napja

Az egészségtudatos gondolkodás és iskolai mozgástevékenységek témanap

 Őszi túra

Józsa Csaba

Október
eleje

Hulladék vasgyűjtés

DÖK elnök

Október 5.
(hétfő)

Állatok világnapja (alsó tagozat)

Szabadulószoba (felső tagozat)

 

Október 6.
(kedd)

Megemlékezés az aradi vértanúkról

(faliújság, osztályfőnöki órák)

osztályfőnökök

Október 7.

(szerda)

Nevelési értekezlet

Tanítás nélküli munkanap (1.)

Berki Péter

Október 10.

(szombat)

Szüreti felvonulás

A szüreti bál elmarad!

SZMK

Berki Péter

Október

Pályaválasztási kiállítás Vác
8. évfolyam

Belovai Gabriella

Október 9 – 22-ig

Difer mérések jelzése az 1. osztályban az OH felé

Boros Szilárdné

Október 15.

(kedd)

Nevezés a Zrínyi Ilona matematikaversenyre

Belovai Gabriella

Borbély Beáta

Október 22. (csütörtök)

Megemlékezés Október 23-ról

Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

Busai Dávid

Október 23.
(péntek)

Nemzeti ünnep
Munkaszüneti nap

 

Október 26 – 30.
(hétfő-péntek)

Őszi szünet

 

November 2.
(hétfő)

Szünet utáni első tanítási nap

 

November 2 –

December 15.

Újraélesztés iskolai oktatás

7. osztályos tanulók részére 2 tanórában

Józsa Csaba

November 10.
(kedd)

Nyitott napok az iskolában (1-5. óra)

Berki Péter

November 11.
(szerda)

Pályaorientációs nap
Tanítás nélküli munkanap ( 2.)

Berki Péter

Belovai Gabriella

November 12.
(csütörtök)

Nevelési értekezlet 15-17-ig.

Berki Péter

November 12.
(csütörtök)

Fogadóóra 17-18-ig.

Osztályfőnökök

November 30.

(hétfő)

Adventi gyertyagyújtás 1.

Böröcz Léda

December eleje

LOGO Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny nevezése

Böröcz Léda

December 4-ig

Difer mérések elvégzése a jelzett tanulóknál

Boros Szilárdné

December 4.
(péntek)

Jelentkezés központi felvételi vizsgákra

Belovai Gabriella

December 4.
(péntek)

Mikulás ünnepség osztályszinten

Dök vezető

osztályfőnökök

December 7.
(hétfő)

Adventi gyertyagyújtás 2.

Böröcz Léda

December 12.

(szombat)

Községi Karácsony

 

December 12. szombat

Áthelyezett munkanap

/december 24. csütörtök/

Tanítás nélküli munkanap (3.)

 

December 14.
(hétfő)

Adventi gyertyagyújtás 3.

Böröcz Léda

December 18.
(péntek)

Adventi gyertyagyújtás 4.

Iskolakarácsony (tanári karácsony)

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap

Böröcz Léda

Alsós munkaközösség

December 21-január 3-ig.

Téli szünet

 

Január 4.
(hétfő)

Szünet utáni első tanítási nap

 

Január 11-15.

Magántanulók vizsgáztatása

Paulínyi János

Január 11. –
április 23.

Tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata

Józsa Csaba

Jónás Marietta

Január közepe

SZMK értekezlet

Berki Péter

Január 16.
(szombat)

Központi írásbeli felvételik

Belovai Gabriella

Január 22.
(péntek)

A magyar kultúra napja

osztályszinten

Osztályfőnökök

Január 22.
(péntek)

Első félév vége

 

Január 25.

(hétfő)

Osztályozó értekezlet

Berki Péter

Január 29.
(péntek)

Szülők kiértesítése az első félévben elért
tanulmányi eredményekről

Osztályfőnökök

Február 1-5.
(hétfő-péntek)

Félévi szülői online értekezlet 1-8. évfolyamon

Osztályfőnökök

Február 1.

(hétfő)

Félévi nevelőtestületi értekezlet

Tanítás nélküli munkanap (4.)

Berki Péter

Február

Kosárlabda megyei döntő

Józsa Csaba

Február 8.
(hétfő)

Továbbtanulási lapok továbbításának határideje

Belovai Gabriella

Február 12.
(péntek)

Farsang

Felső tagozatos osztályok fellépése

DÖK vezető

Február 18. (csütörtök)

Szentgyörgyi Napok 1. nap

A szentgyörgyis diákok napja

Délelőtt vetélkedő

Délután rajzverseny eredményhirdetés

Délután színjátszó körök bemutatkozása

Berki Péter

Józsa Csaba

Dr. Győrögné Porcsin Lívia

Kalocsai Enikő

Február 19.
(péntek)

Szentgyörgyi Napok 2. nap

Sportverseny

Tanítás nélküli munkanap (5.)

Berki Péter

Józsa Csaba

Február

Zrínyi Ilona Matematika verseny I. forduló Rétság
 (alsó, felső)

Belovai Gabriella

Borbély Beáta

Március eleje

Nógrád megyei rajzverseny

Kalocsai Enikő

Március 4.

(csütörtök)

Nevelési értekezlet 16:00-tól

Berki Péter

Március 12.
(péntek)

1848/49-es emlékünnepség

Dr. Győrögné Porcsin Lívia

Március 15.

(hétfő)

Nemzeti ünnep

Munkaszüneti nap

 

Március közepe

Tanulói adatlapok módosításának lehetősége

Belovai Gabriella

Március 31.

(szerda)

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

 

Április 1- 6.

Tavaszi szünet

 

 

Április 7. szerda

 

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

 

Április 7.
(szerda)

Egészségügyi Világnap

Külső előadók

Április 15.

(csütörtök)

Iskolanyitogató

Boros Szilárdné

Április 19-23.

Fenntarthatósági témahét

Osztályfőnökök és szaktanárok

Április 19.

(hétfő)

Nevelési értekezlet

Tanítás nélküli munkanap (6.)

Berki Péter

Április 22.
(csütörtök)

A Föld napja

Jónás Marietta

Április

Labdarúgás megyei döntő

Józsa Csaba

Május első hete

Anyák napja – alsó tagozatos osztályokban

Szentgyörgyi édesanyja sírjának koszorúzása

Alsós osztályfőnökök

Május

Atlétika kis iskola megyei

Józsa Csaba

Május

Atlétika megyei

Józsa Csaba

Május

Labdarúgás megyei

Józsa Csaba

Május 6.
(csütörtök)

Szépíró verseny

Paulínyi János

Május 6.
(csütörtök)

Fogadóóra 17-18 óra

Osztályfőnökök

Május 7. péntek

Madarak és fák napja
tavaszi túra

Józsa Csaba

Május vége

Megyei festészeti verseny

Kalocsai Enikő

Május 12.
(szerda)

Hétpróba az óvodásoknak

Boros Szilárdné

Május 19.

szerda

Idegen nyelvi mérés

Paulínyi János

Május 24.

Pünkösdhétfő

Munkaszüneti nap

 

Május 26.
(szerda)

Kompetenciamérés 6, 8. évfolyamon

Paulínyi János

Május 24-28.
(hétfő-péntek)

Magántanulók vizsgáztatása

Paulínyi János

Május vége

Megyei festészeti verseny Salgótarján

Kalocsai Enikő

Június 4.
(péntek)

Nemzeti összetartozás napja

Berki Péter

Május-június

Tanulmányi kirándulások

Osztályfőnökök

Június 15.
(kedd)

Utolsó tanítási nap

 

Június 15. kedd

Osztályozó értekezlet

Berki Péter

Június 16 – 18.  (szerda – péntek)   

Naplók lezárása,

bizonyítványok és jutalomkönyvek megírása, anyakönyvek összeolvasása

Osztályfőnökök

Június 18.
(péntek)

Ballagás

Berki Péter

Belovai Gabriella

Június 23.

szerda

Tanévzáró ünnepély

Boros Szilárdné

Június 24.
(csütörtök)

Tanévzáró nevelőtestületi értekezlet

Csapatépítés

Berki Péter