Büszkeséggel és nagy örömmel számolunk be iskolánk, a Szentgyörgyi István Általános Iskola tanulójának országos sikeréről.
Furinda Laura Márta 7. osztályos tanuló részt vett az Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Versenyen. Laura a saját maga által írt, mély gondolatiságú és érett stílusú költeményeivel indult a megmérettetésen.
A neves szakmai zsűri döntése alapján Laura a 7. osztályosok rendkívül erős mezőnyében országos 1. helyezést ért el vers kategóriában. Ez a kiemelkedő siker nemcsak Laura tehetségét és szorgalmát dicséri, hanem iskolánk hírnevét is öregbíti.
Szívből gratulálunk Laurának a csodálatos eredményhez, és további sok sikert, valamint kifogyhatatlan ihletet kívánunk az alkotómunkájához!


