Kiváló eredmények atlétikából!

Június 15-én, és 16-án Kecskeméten rendezték a kis iskolák atlétika versenyének országos döntőjét. Az első napon a középtávfutás döntőjére került sor, ahol iskolánk tanulói közül Kürtösi Márton mint megyei 1. helyezett, Marton Sára megyei 1. helyezett és Dudoli Szilveszter megyei 2. helyezett eredményével vívta ki a versenyen való indulás jogát. Az országos döntőn Kürtösi Márton 5., Marton Sára 13. és Dudoli Szilveszter 16. helyezést ért el. Másnap az egyéni összetett verseny döntőjét rendezték, ahol Kürtösi Márton, mint megyei győztes indulhatott a megmérettetésen. A 60 m síkfutás, távolugrás és kislabdadobás számokból álló összetett versenyen Marci a több mint 40 indulót felvonultató mezőnyben a 3. helyezést érte el, így az eredményhirdetésnél a dobogó harmadik fokára állhatott, és  bronz éremmel a nyakában távozhatott a hírös városból.

Valamennyi diákunknak gratulálunk a szép eredményhez!
Felkészítőjük Józsa Csaba volt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük