Mézeskalácssütés a harmadikban

Beköszöntött a december. A gyerekek és a felnőttek is izgatottan készülnek az ünnepekre. Az osztályomban már hagyomány, hogy mi mézeskalácssütéssel varázslunk igazi decemberi hangulatot.

A programot idén is Marton István koordinálta és támogatta. Először a tésztakészítésről beszélt a gyerekeknek, majd segítette az apró kis kezeket gyúrni, nyújtani és formázni. A sütés is az ő feladata volt. A mézeskalácsok díszítésében Koncz Nikolett nyújtott segítséget.

A jelenlegi járványügyi szabályokat betartva nyüzsögtek, dolgoztak a gyerekek. Jó érzés volt látni a diákok arcán a boldogságot, izgatottságot, ahogy tüsténkedtek a teremben és várták, hogy kisüljön a mézeskalács.

Szeretném megköszönni Koncz Nikolettnek és Marton Istvánnak, hogy ebben az évben is megvalósíthattuk ezt a programot!

Betti néni

A csodaszép mézeskalácsokról készült fotókat itt lehet megtekinteni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük