Őszi felújítások az iskolában

Már régóta gondot okoz az iskolában a beltéri ajtók állapota. A több, mint 30 éves pozdorja ajtókat sok-sok generáció használta, csapkodta, ami meg is látszik rajtuk. A Balassagyarmati Tankerületi Központ jóvoltából az aulába nyíló 5 db ajtó az őszi szünetben ki lett cserélve korszerű műgyanta bevonatos acél ajtókra.

A Kossuth utcai kiskapu az évek alatt teljesen elrozsdásodott, a betonpillérei megsérültek, elhasználódtak, ezért javítása helyett egy teljesen új kapu került beszerelésre szintén a Tankerület finanszírozásával. Ezúton köszönjük Varga Sándor és Drajkó Ferenc magánvállalkozók kiváló munkáját, valamint a Diósjenői Önkormányzat segítségét a régi kapu kivételben és az új kapu bebetonozásában.

Nagyon hálásak vagyunk, hogy összefogással szebbé tehetjük falunk iskoláját!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük