Pályaorientációs nap 2022

2022. november 16-án újra megtartottuk pályaorientációs napunkat. Lassan hagyománnyá válik, hogy helyi szakemberkeket látogatunk meg, akik bemutatják tanulóinknak a mesterségeiket. Idén kilenc helyszín közül választhattak a gyerekek, amik között egy igazán különleges szakma is volt: egy csapattal ellátogattak a nagyorosziban működő Knaus-Tabbert Kft. lakókocsigyárába.

Ezúton is köszönjük minden helyszínt biztosító “szakembernek” a lehetőséget, a kedves fogadtatást és a széleskörű ismeretterjesztést! Bízunk abban, hogy e program segítségével diákjaink mire nyolcadikosok lesznek magabiztosabban tudják kiválasztani leendő szakmájukat, és tájékozottabbak lesznek a falu és a környék lehetőségeivel.

A szövegre kattintva lehet elérni a cikkeket és a képgalériát.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük