Pályaorientációs nap Diósjenőn

2019. november 12-én pályaorientációs napot tartottunk. A 7-8. osztályosok Balassagyarmatra utaztak, és megnézték a Művelődési házba szervezett pályaválasztási kiállítást. Tanulságos élményekkel gazdagon tértek haza.

A 1-6. osztályosok egy új kezdeményezésen vettek részt: meglátogatták a falu néhány szakmájának képviselőjét, és megismerték az adott hivatást. Az iskolába visszatérve egy plakátot készítettek az adott szakmáról.

A gyerekek érdeklődési körüknek megfelelően 9 szakma megismerése közül választhattak, melyek a következők voltak:

A szövegre kattintva (vagy a “Galéria” menüpontban) elérhetőek a köszönetnyilvánítások és a képek.

Ezúton is köszönjük a szíves vendéglátásokat és bemutatókat!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük