Szentgyörgyi Napok – élménybeszámoló

Nagy lelkesedéssel készültünk idén is – az immár hagyománnyá váló – két napos Szentgyörgyi Napok elnevezésű programunkra, ám a covid járvány ezt most is felülírta. Előzetes terveinket átgondolva előadókat hívtunk névadónk születésének 180. évfordulójára. A Naninski és Figaro formáció Nyíregyházáról érkezett hozzánk. A kétfős csapat a Naninski és Figaro cirkuszi kalandjai című interakítv műsorukkal lepték meg iskolánk tanulóit. A félórás műsor igazi cirkuszi hangulatot varázsolt intézményünkbe, ami bővelkedett akrobatikus táncos elemekben, zsonglőr mutatványokban és természetesen sok-sok humorban. Diákjaink ámulattal csodáltak és vastapssal jutalmaztak minden erőnléti, ügyességi mutatványt és hangos kacagással fogadtak minden vicces jelenetet.

A műsort egy félórás táncház zárta, ahol az elmúlt 20-30 év legismertebb dallamaira ropták a táncot nebulóink és pedagógusaink egyaránt. Az egyórás fergeteges hangulatú műsort Diósjenő Község Önkormányzata finanszírozta, amit ezúton is hálásan köszönünk!

Böröcz Léda tanító néni

Az eseményen készült képeket itt lehet megtekinteni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük