Szentgyörgyisek őszi túrája

2019. szeptember 27-én iskolánk is részt vesz az Európai Diáksport Napja alkalmából szervezett gyalogtúrán. Pénteken tehát nem lesz tanítás.

Programtervezet:

• 8:00-kor gyülekező az osztályteremben az osztályfőnökök vezetésével. Az alsósok a tízórait, a felsősök a hideg csomagjukat ekkor tudják átvenni.
  • 8:30-kor indulunk a Závoz-tetőre. Az alsó tagozat csak Závozig jön velünk, ahonnan egy kis játék és pihenés után ebédre (12:00-13:00 óra között) érnek vissza az iskolába.  Az alsósok igény szerint kérhetnek délutáni felügyeletet.
  • A felsősök Závozról tovább túráznak a Csóványosra, és kb. 15:30-ra érnek vissza az iskolába.
  • A gyerekek öltözzenek a programnak megfelelően (réteges öltözet, túracipő, esőkabát).
  • Esős idő esetén egy héttel elhalasztjuk a túrát.