Talált Tárgyak Osztálya… ugyanitt használt ruhák elvihetők

Kedves Szülők, Kedves Gyerekek!

Az elmúlt év(ek)ben sok elhagyott ruha gyűlt össze az iskolában várva, hogy gazdája hazavigye. Vannak köztük kabátok, sapkák, sálak, nadrágok, pólók, pulcsik, cipők és még sok egyéb ruhadarab. Ezeket nem szeretnénk tovább tárolni, ezért 2020. augusztus 25-26-án (kedden és szerdán) kiállítjuk őket az 1-es számú terembe, és arra kérjük a tulajdonosokat, hogy nézzék át a ruhákat, és vigyék el a sajátjukat.

A szerdáig el nem vitt ruhákat augusztus 27-28-án (csütörtökön és pénteken) szabadon el lehet vinni. Hátha új gazdájuk jobban fog rájuk vigyázni.

Csupán arra kérjük önöket, hogy az iskolába érve szóljanak a takarítónőknek, hogy szeretnék átnézni a talált tárgyakat. Mind a négy napon reggel 6-tól délután 2-ig lehet ezt megtenni.

Köszönjük az együttműködésüket!
Jó keresgélést kívánunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük