Tantermen kívüli digitális oktatás a felsőben

Tisztelt Szülők!

A Nógrád megyei ÁNTSZ-szel és a Balassagyarmati Tankerületi Központtal történt egyeztetés után ezúton tájékoztatom Önöket, hogy 2021. március 2-5. (kedd-péntek) között a felső tagozat (5-8. osztály) tantermen kívüli digitális oktatásra áll át. Vagyis a felsősöknek négy napig nincs személyes megjelenés útján történő tanítás.

Kérem Önöket, hogy segítsék gyermeküket a digitális átállásban!

Az alsó tagozaton ezalatt a négy nap alatt (2021. március 2-tól 5-ig) nem lesz napközis foglalkozás csak gyermekfelügyelet. Kérem ezt mérlegelve tájékoztassák az osztálytanítót a délutáni felügyelet igényükről!

Megértésüket és segítségüket ezúton is köszönjük!

Jó egészséget kívánunk mindenkinek!

Üdvözlettel:
Berki Péter

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük