Sportnap 2022

Tanévünk utolsó napján sportnapot rendeztünk a gyerekeknek.

A napot Miskolczi Adrienn tánctanárnő vidám, energikus vezetésével egy közös tánccal kezdtük.

A „bemelegítés” után csoportokra osztottuk a tanulókat, akik forgószínpad-szerűen különböző állomásokra mentek. Az állomásokon pedagógusaink várták őket ügyességi feladatokkal, amik között voltak labdajátékok, pentanque, zsákban futás, célba dobás, szivacstöltény-lövöldözés, kerékpáros-akadályverseny, táncos-koordinációs feladatok, stb.

A délelőtt második felében az osztályok futballmérkőzéseken mérték össze tudásukat. A csavar az volt a feladatban, hogy nem kettő, hanem összesen 4 kapura játszottak.

A fényképek tanúsága szerint is nagyon jól érezték magukat a résztvevők.

Ezúton is köszönöm kollégáimnak a rendkívül kreatív feladatokat, amikkel szeretettel készültek a sportnapra! Köszönjük Csaba bácsinak, hogy megszervezte a focit, és köszönjük Enikő néninek, hogy végig fényképezte a napot!