Szentgyörgyi Napok az alsó tagozaton

A Szentgyörgyi Napok első napját egy nagyon jó hangulatú mese-akadályversennyel ünnepeltük.

Előzetes feladatként a tanulóknak el kellett olvasni három mesét, majd állomásról állomásra vándorolva érdekes feladatokat kellett megoldaniuk. A feladatok igen sokrétűek voltak. Igaz-hamis állítások, puzzle, éneklés, számolási feladat, háziállatok, vadállatok és vízparti állatok szétcsoportosítása, ügyességi feladat, meselabirintus, szórejtvény. A csapatok összetétel szempontjából vegyesen voltak mind a négy évfolyamból. A gyerekek nagyon fegyelmezetten viselkedtek, és ügyesen helyt álltak a vetélkedőn. A csoportok között nem adtunk ki helyezéseket, mindenki egyformán részesült a jutalomból, ami édesség volt és a játék élménye. A ráadás jutalmat a Mákvirág nyugdíjas klub jóvoltából kaptuk, akik ebéd után finom farsangi fánkkal vendégeltek meg bennünket. Ezúton is köszönjük szépen a fáradozásukat, munkájukat.

Boros Szilárdné

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük