Világbajnok futballisták Balassagyarmaton

Nagyszabású Teqball – gálára került sor Balassagyarmaton. Délelőtt gyerekek játszották 8 asztalon ezt az új sportágat, melyen iskolánk tanulói közül Benkocs Dominik és Simon János is szerepelt. Délben pedig helikopteren megérkeztek a sportág népszerűsítésére hivatott korábbi világbajnok labdarúgók, a brazilokkal kétszeres világbajnok Cafu, és a spanyol válogatottal 2010-ben győztes, korábbi Barcelona csapatkapitány, Puyol. A program keretében adták át az edzői diplomákat azoknak, akik részt vettek az edzőképzésben. Nógrád megyéből 5 szakember vehette át diplomáját, köztük iskolánk testnevelője, Józsa Csaba is.
A diplomák átadása a két korábbi klasszis labdarúgó közreműködésével történt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük